Vertel eens iets over je zelf:

Mijn naam is Gertjan Pronk, geboren en getogen Hoogwouder. In het dagelijkse leven heb ik een eigen bedrijf: Pronk Dakkapellen en is gevestigd op de Veken in Opmeer.

Wat weet jij van de Gemeenschapsveiling?

Ik had er al eens van gehoord, maar door mijn scheiding had ik weer zin om leuke dingen te gaan doen en zo ben ik voor het eerst in 2022 gaan bieden op een aantal leuke kavels. Iets aangeboden heb ik nog nooit. Wel heb ik al 2 jaar redelijk veel gekocht. Eigenlijk zijn alle gekochte kavels heel divers. Het is prachtig dat er mensen zijn die allemaal leuke dingen aanbieden waar ik op heb geboden: Een Kees avond, Dolle Karel toer, diner bij Marjan Koelemeijer, bij Koenis het dak op, aquarellen in Wadway, met de trekker naar Oos Joos in Zandwerven, High Wine. Eigenlijk te veel om op te noemen.

Wat is de meest bijzondere kavel die je gekocht hebt?

Omdat 2 van mijn zoons en ik Volvo gekkies zijn, hebben wij in 2022 een hele bijzondere kavel gekocht. Bij Bentie’s Autodemontage in Amsterdam mochten wij een BMW gaan slopen. Frans Dekker had ook deze kavel gekocht. We gingen helemaal los op deze BMW. Prachtig om mee te maken en met het zichtbare eind resultaat.

Waarom zouden mensen die de veiling niet kennen de avond moeten bezoeken?

Het is leuk om ook nieuwe bieders tegen te komen en om nieuwe mensen te leren kennen. Daarnaast heb je sowieso al een hele gezellige avond en het geld komt goed terecht bij de deelnemende verenigingen. Een win-win situatie dus. Ik hoop dat er weer mooie kavels op de lijst staan voor aankomend jaar waar ik op kan bieden. Ik heb er weer zin in!